سازمان UNico
حامی مهاجران و پناهجویان

روسیه، پس از عمان و چین سومین کشور هدف لغو روادید

لغو ویزا به چرخه گردشگری میان ایران و روسیه کمک می‌کند؟

روسیه ، پس از عمان و چین سومین کشور هدف لغو روادید || لغو ویزا به چرخه گردشگری میان ایران و روسیه کمک می‌کند؟

علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی جمهوری اسلامی با اشاره به برنامه‌های این وزارتخانه برای توسعه گردشگری گفت: پیش از این با کشورهای عمان و چین لغو روادید داشته‌ایم و با روسیه هم بزودی لغو روادید خواهیم داشت.

یونیکو را در تلگرام دنبال کنید

علی اصغر مونسان روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از کاخ صفی آباد بهشهر مازندران در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: حذف روادید با کشورهای هدفی که منافع کشور را تامین می کنند از برنامه های وزارت میراث فرهنگی و گردشگری است.

وزیر میراث فرهنگی امروز در سفری یک روزه از کاخ صفی آباد بهشهر بازدید و به توافقاتی با وزارت اطلاعات در زمینه تحویل این مجموعه تاریخی و مرمت آن جهت بازگشت به چرخه گردشگری اشاره کرد.

یونیکو را در اینستاگرام دنبال کنید

مونسان همچنین همراه با وزرای راه و شهرسازی و اقتصاد و دارایی از بندر امیرآباد بازدید و هر سه وزیر در مورد تقاطع غیر همسطح این منطقه به شور نشستند.

لغو روادید

حضور در جشن ملی ثبت جهانی جنگل های هیرکانی که عصر امروز با حضور نمایندگان میراث فرهنگی گیلان، سمنان، خراسان شمالی و گلستان به میزبانی هتل میزبان بابلسر برگزار می شود، مهمترین برنامه سفر وزیر میراث فرهنگی به مازندران اعلام شده است.